Sıra Sizde...


DİĞER

HİZMETLERİMİZ İÇİN TIKLAYINIZ


Hk Performans Eğitim ve Zayıflama Danışmanlığı
 

*KİTAP ÇALIŞMALARIMIZ

Sadece Türkiye'nin değil Dünya'nın en başarılı "Gelişerek Değişim Modeli" "HK Performans" garantisi ile sizlere sunulmaktadır.;  Bedeni değiştirebilmeniz için Ruhsal ve Zihinsel değişim olmazsa olmazdır.  
  
YENİ ÇIKACAK KİTABIMIZI ilk kez sizlerin beğenisine sunuyoruz. 

Aşağıda kapağı sunulan yeni kitabımız ile ilgili düşüncelerinizi, bize ulaşın bölümünden paylaşabilirsiniz.

Kitap kapağı ile ilgili samimi düşüncelerini  paylaşan tüm okurlara, bu kitaplar yayınlandığında  ücretsiz hediye edilecektir... 

 
 


                   İdeal Kilo için Gelişerek DEĞİŞİM Serisi Kitapları 


  Lütfen kapak ile ilgili düşüncelenirinizi  bizlere bildiriniz...   bilgi@omder.com
 

                    Seri 1- Anlatılmaz Yaşanan Kilo psikolojisi;

Kendi içimizde yaşadığımız kilo psikolojisi; Doğru ve bilinçli destekle, gelişerek değişimle, bireysel eğitim, motivasyon, hoşgörü, sevgi ve anlayış ile çözülebilecek basit bir konuyken, maalesef kimsenin birbirini anlamaması ve iç dünyamızda kopan fırtınalardan bihaber yakın çevremizin ve erkeklerin, ayrıca kendince uzmanların bilinçsiz yaklaşımları ile duygusal, ruhsal ve manevi açlık hissimizin durdurulamaz bir hal alması neticesinde, her gün ideal kilomuzdan bir adım daha uzaklaşıyoruz.  KİLO PSİKOLOJİSİ; İçten içe büyüyen, her geçen gün sayıları artan, bağımlılık yaratan en tehlikeli HASTALIKTIR.

Kilolu olmak; bedenin hastalığı değil;  Ruhun Ağırlığı ve düşüncenin hastalıklı olmasının sonucudur.  Ruhunuzu zayıflatmadan bedeni ASLA zayıflatamazsınız!

 

 

İdeal Kilo için "Gelişerek Değişim Serisi" Kitaplarını

KİMLER OKUMALI!

 

·         Şuan elinde tutan siz!

·         Kilolu olmasa bile! Anneler, Babalar ailesinde ve çevresinde

1 tane bile olsa kilolu yakını olan herkes...

·         Üniversite öğrencileri, kilolu veya normal kilolu tüm öğrenciler...  

·         Düşük kiloda, kendini kilolu bulan, kilo psikolojisi yaşayan kişiler.

·         Eşimiz, nişanlımız ve tüm sevdiklerimiz...

·         Özellikle 18 yaş altında bulunan tüm genç kardeşlerimiz... 

·         Hamile olan ve ya yeni doğum yapmış tüm anneler...

·         Aşırı kilolular - Morbid obezler,  sizi çok iyi anlıyoruz.

Yalnız değilsiniz mutlaka okumalısınız.

·         Hangi yaşta ve kiloda olursa olsun, evli, bekâr tüm bayanlar...

 

Kısaca 7'den 70'e "kilo psikolojisi" yaşayan ve yaşatan herkes... Bu kitap sayesinde kilo psikolojisi konusunda bilinçlenmeli ve yakın çevremize karşı daha duyarlı ve anlayışlı olmalıyız. Karşımızdaki kişiyi maskesiz hali ile yargılamadan, onu suçlamadan anlayarak elinden tutmalı ve bağımlılıklarından kurtulmasına yardımcı olmalıyız.  

Farkında olmadan SEVDİKLERİMİZİ ÖLDÜRMEMEK için, bu kitabı herkes okumak ve okutmak zorundadır.

Gelişerek Değişim Serisi kitapları sayesinde, Kilo psikolojisi yaşayan herkes, kimseye muhtaç olmadan  SAĞLIKLI ve KALICI değişimleri yaşaması mümkündür. İlk kez duyacağınız pek çok kavram ile yüzleşmeye ve değişmeye HAZIR MISINIZ?


               Seri 2-  Modern Tıb-İrade- "Erkek Eşekliği" = ŞİŞMANLIK

Modern Tıp; SOMUT verilerle, insanı milyarlarca hücreli et-kemik, bir makine gibi ruhsuz eşya yığını olarak görerek, uzuvlarına da tek tek makinenin aksanı gibi yaklaşarak, hastalıkları bütünüyle maddî sebeplere bağlayan anlayışı ile mekanik fizik dalı olma intibası vermektedir. Bu anlayışı ile modern tıptan; %90'ı SOYUT psikolojik nedenleri olan; ruhsal, duygusal ve manevi açlığımızı, tatminsizliğimizi, yakın çevremizin ve erkeklerin "eşekliklerini"  kısacası asıl kilo alma nedenlerimizi, mucizevi bir şekilde ortadan kaldırmasını beklemek, zaman ve para kaybından başka bir şey değildir.

İnsanoğlu, deney hayvanları gibi, biyolojik ya da tıbbi teşhislerle elde edilebilecek ve laboratuvarlarında tek başına testlerle gözlemlenebilecek bir varlık değildir!

Tüm dünyada Obezite oranının artmasının tek nedeni, bugün "Bilimsellik" adı altında bize dayatılan tek yönlü verilerden medet beklemektir;

Sorun; toplumsal bir sorundur...

Sorun; kimsenin kimseyi anlamak istememesi sorunudur... 

Kadınlar; Duygusal ve ruhsal duyarlılıkları yüksek olması dolayısı ile, %70'i yakın çevre ve genelde "erkek eşeklikleri" sonucu; tepki psikolojisinde, aşırı desteğe ihtiyaç duymaları sonucu tıkınır vaziyette kendilerini durduramadıkları için,  kulaktan dolma, her şeyin üzerine atlama eğilimleri ve her duydukları abuk sabuk şeyleri bile, denemeleri, kendi iç dünyalarında tamamen zihinsel bağımlılık yaratmıştır. Dolayısı ile "kandırılma bağımlılığı" yaşamaktadırlar.  Bu sektörde birileri onları kandırmadan asla rahat uyuyamazlar. Her duyduklarını körü körüne deneme mantıkları ile, hem metabolizmasına, hem potansiyeline önemli ölçüde zarar vererek, hem de başaramadım duygusunu yaşayarak sürekli şişmektedirler.  

Erkeklerin şişmesi  ise; tamamen gurur, cehalet ve aşırı güven kaynaklıdır.  Kendi iç dünyalarındaki bastırılmış erkek egosu dolayısı ile dış desteğe kapalı olmalarına karşın, düz mantıkla hareket ederek, bu konudaki aşırı cehaletleri dolayısı ile, çaresizlik içinde ŞİŞMEYE MAHKUMDURLAR.

Bu kadar soyut kavramın iç içe girdiği, çok yönlü sebep sonuçları olan bir konuda, modern tıptan 'hapı yut zayıfla' tarzı bir çare beklemek, sadece "Ahmaklık" olur.

Gelişerek Değişim Serisi kitapları sayesinde, Kilo psikolojisi yaşayan herkes, kimseye muhtaç olmadan SAĞLIKLI ve KALICI değişimleri yaşaması mümkündür. İlk kez duyacağınız pek çok kavram ile yüzleşmeye ve değişmeye HAZIR MISINIZ?


Seri 3- Bütünü Gör %100 Sağlıklı ve İdeal Kiloda YAŞA

 

"...Çemberi anlamak zaman alıyor, ama anladıktan sonra yaptığım hataların büyüklüğü yüzüme bir tokat gibi çarptı. Nelerle boş yere uğraştığımı, nelere tonla emek ve paralar harcadığımı, kendime ne kadar kötü davrandığımı, vücuduma niçin bu kadar eziyet ettiğimi görmek, düşünmek yıkıcı oldu..."

"... Çemberin üst kısmı bana bundan sonra nasıl bir bedene sahip olacağımın değil, aynı zamanda nasıl bir insan olacağımın da yolunu gösteriyordu..."

"... Çember insanın tekrardan bir durup kendisine bakmasını, içinde gizli olan cevheri ortaya çıkartmasını ve kullanmasını sağlayan bir rehberdir..."

 "...%15'lik bir bölüm benim 15 yıldır dünyanın vaktini ve parasını harcadığım kısım, yani çemberin yarısı. Yarısı denince %50 anlaşılır ama değil işte, yani bu kadar gayret, uğraş acı, %50 bile değil. Diğer yarısı %85 garip ama, kesin kararlı olmak; diyet, yemek yemekten 4,5 kat daha etkili. Gelişerek değişim; ilaçlardan 4 kat, masaj ve pasif jimnastikten 3 kat, diyet yemekten 6 kat daha değerli ve etkili. Güçlü motivasyon; detox'tan 2,5 kat daha değerliymiş..."

"...Ama görüyorum ki, bütünü görmeden harcanacak paraya da, emeğe de, umutlara da yazık olacakL... "

"Bir eczacı olarak, kesinlikle öğrenilmiş ve öğretilmiş tüm dayatmalardan arınarak, kendi bedenimiz hakkında YAŞANABİLİR doğru şeyleri yapabilen ve isteyen bireyler için, şu an için en doğru yaklaşım Zayıflama Çemberi'dir..."

"...Bir de çember her şeyin bizim elimizde olduğunu gösteriyor. Geçmişte uyguladığım yöntemleri ve yaptıklarımı düşününce, sanki hep bir kurtarıcı beklemişim, hani biri cıksa, al bunu ve hemen zayıfla dese ve ben de bir anda onu alıp zayıflasam gibi duşunmuşum... Ama hep o aldıklarımız ve yaptıklarımız sonucunda başarıya ulaşamadığım için hep onları suçlamışım... Çuvaldızı hep onlara batırmışım ama hiç kendime iğneyi batırmamışım... Simdi sıra iğneyi kendimize batırmakta ve ihtiyacımız olan her şeyin kendimizde olduğunun farkına varmakta..."

 

"ÇEMBERİ İNCELEDİĞİMDE MEĞER NE YANLIŞLAR YAPMIŞIM. KENDİMDEN UTANDIM O AN. ÇÜNKÜ BEN HERŞEYDEN ÖNCE SPORCUYDUM. ÜSTELİK SPOR ÖĞRETMENİYDIM. NASIL OLUR DA METABOLİZMANIN İŞLEYİŞİ, ANATOMİ, FİZYOLOJİ, ANTRENMAN BİLİMİ, GİBİ DAHA SAYAMAYACAĞIM BİR SÜRÜ KONUYA HAKİMKEN, NASIL OLDU DA UFACIK, MİNNACIK BİR TABLETTEN MUCİZELER YARATMASINI BEKLEDİM! HANİ BİR DEYİŞ VARDIR YA; "EY TÜRK! TİTRE VE KENDİNE DÖN"... O AN TIPKI ÖYLE YAPTIM. KENDİME, ÖZÜME, OLMASI GEREKENE DÖNMELİYDİM..."

"...Bu çember; zayıflamanın besinlerle ilişkisinin, abartıldığı kadar olmadığını iddia ediyor. Yaşam tarzıyla düşüncenin özgür bırakılmasıyla, ruhen hazırlanmakla, beyni formatlamakla, özgür düşünmekle zayıf olunur ve zayıf kalınır diyor. Bu çember bir zayıflama programından çok, bir hayat düsturu hâlindeki iddiasıyla gelecek vaat ediyor..."

 

Gelişerek Değişim Serisi kitapları sayesinde, Kilo psikolojisi yaşayan herkes, kimseye muhtaç olmadan   SAĞLIKLI ve KALICI değişimleri  yaşaması mümkündür. İlk kez duyacağınız pek çok kavram ile yüzleşmeye ve değişmeye HAZIR MISINIZ?


YENİ NESİL ZAYIFLAMA YÖNTEMİ
Web tabanlı Butik  "KİLOBEKCİLİĞİ"  Hizmetini için TIKLAYIN


&

YENİ NESİL WEB TABANLI "BUTİK" ZAYIFLAMA SİSTEMİ
ZAYIFLAMA OKULU  =  KALICI KİLO

Hizmeti için TIKLAYINIZ


Hızlı, Sağlıklı ve Kalıcı Zayıflamak isteyen herkesi HK Performans Kurumsal Üyelikleri'ne davet ediyoruz.

Kampta Yoga Çalışması

HK Performans kamp programının günü gününe eşit değildir.

Ebru Ç. toplam 70 kilo verdi...

Video ve son hallerini sayfamızdan takip edebiliriz.

Kampta Eğitim Sohbetleri

Başarıya giden yol HK!

Başarmanın Sevinci Paha Biçilemez!

Sizleri de 'başaran' olmaya davet ediyoruz.

HK üyeleri istanbulda buluştu!

Yaklaşık 60 üye bir araya geldik. ilk 50 kişi toplamda 1280 kg. zayıflayarak tarihe geçti...

Zayıflama Kampında Butik Çalışmalar

Hedef odaklı grup çalışmalarımız

Zayıflama Kamp Egzersizleri

Mikro Beslenme ve Turbo ile Arınma

Zayıflama Kampında Bireysel Çalışmalar

Kişiye özel hedef odaklı bireysel çalışmalar