MİSYONUMUZ

 

Az ya da çok kilo problemi olan, sahip olduğu problem neticesinde fiziksel, ruhsal ve sosyal yıpranmalar yaşayan ya da yıkımlara uğrayan üyelerimizin fiziksel, sosyal ve psikolojik ihtiyaçlarına cevap vererek, performans ve kararlılık gerektiren sağlıklı yaşam ve zayıflama maratonunda üyelerimize; uzun ve zorlu çalışmalar sonucunda elde ettiğimiz beslenme alternatif ve stratejilerinden oluşan seçenekler sunmak, başarıyı hedeflemiş uzman bir kadroyla sürecin her aşamasında yanlarında olmak. Sağlıklı beslenme adına Alışkanlıklar yaratmak, var olanları revize etmek ya da değiştirmek.

 

 "Baş döndürücü bir değişim süreci yaşatmak "

 

Misyonumuz:  İnsanların her yıl daha fazla şişmanlamasına neden olan mevcut sistemi ve beynimize kazınmış  önyargıları, kemikleşmiş inanışları yıkarak, zihinlerimize sağlam format atarak beyinleri özgürleştirmektir.

 

 

VİZYONUMUZ

                      

Sağladığımız kaliteli hizmet ve etkin beslenme stratejileriyle üyelerimizin her daim yanında olup onlara değer katarak; onlardan aldığımız enerji ve birlikte oluşturduğumuz sinerji ile Türkiye ve dünyada kitleleri peşinden sürükleyen "sağlık hareketi" olmak nihai hedefimizdir.

 

Vizyonumuz; Geleceğinizin aydınlık olması için, içinizdeki ışığı bulmanızı sağlamaya çalışmaktır...

 

HEDEFİMİZ  :  Mükemmel bir tasarım ve donanımda yaratılmış insanoğluna faydalı çalışmalar yapmak ve obezitede zayıflamaya dair  kesin çözümler üretmektir. Ayrıca;  hızlı sağlıklı ve kalıcı zayıflama yöntemlerini somut ve herkes için uygulanabilir hale getirmek...

 

 

HK PERFORMANS OLARAK;

 

§   Obezite'nin bir sağlık problemi olmanın ötesinde ağır sosyal ve psikolojik yıkımlar doğuran bir sorun olduğuna ve uzmanlık gerektiren bir takım çalışmasıyla halledilebileceğine inanırız.

 

§   Gelişimi bir yaşam biçimi olarak benimseriz. Yaptığımız her işte, ürettiğimiz her üründe ve sunduğumuz her hizmette en yüksek performansı hedef alırız. Üyelerimiz, gelişme anlayışımızın odak noktasıdır.

 

§   Değişime açık, öncü girişimcilik ruhunu içimizde taşırız. İnsanlığın mutluluğuna yatırım yapmak değişmez geleneğimizdir.

 

§   Topluma ve çevreye olan duyarlılığımızın bir sonucu olarak, toplumsal yaşamın her alanında hizmet verme geleneğini sürdürürüz. İnsanlığın mutluluğuna, geleceğine ve ideallerine yaptığımız katkıların gururunu paylaşırız.
Hiç düşündünüz mü; sizi durduran ne?


1.Sizi durduran "atalet"tir...

Atalet , "amaca yönelik eyleme geçmeme" demektir. Yıllardır başarılı olmak için hayalller kuran, hedefler koyan, planlar yapan ama bir türlü ilk adımı atamayan kişilerin sorunu da atalet halinde yaşıyor olmalarıdır.


2.Sizi durduran "Öğrenilmiş Çaresizlik"tir...

Öğrenilmiş çaresizlik, kişinin herhangi bir durumda çok sayıda başarısızlığa uğrayarak, bir şey yapsa da hiçbirşeyin değişmeyeceğini olayların kendi kontrolünde olmadığını, o konuda bir daha asla başarıya ulaşamayacağını düşünüp, bir daha deneme cesaretini kaybetmesidir. Öğrenilmiş çaresizik, geçmişteki acı deneyimlerden çıkarılan negatif şartlanmaların bugünkü davranışları belirlemesidir.

 

Kilobekçilerimizin bu noktada iddalı oldukları üç konu var:

ü             Hayatta gelebileceğinizi düşündüğünüz en üst seviyeyi yükselterek bedeninizi daraltırken;  inancınızı, ideallerinizi, güveninizi, kısacası hayatınızı bir beden genişletmek...

ü             İçinizdeki öğrenilmiş çaresizlik enkazını kaldırmak...

ü             Ataletinizi yenip sizi usandıran mutsuzlaştıran ve her geçen gün artarak üzerinize gelen kilo probleminizden kurtulmak için harekete geçmenizi sağlamak...

 

HK Performans;     her zaman farkını hissettirir...
Kampta Yoga Çalışması

HK Performans kamp programının günü gününe eşit değildir.

Ebru Ç. toplam 70 kilo verdi...

Video ve son hallerini sayfamızdan takip edebiliriz.

Kampta Eğitim Sohbetleri

Başarıya giden yol HK!

Başarmanın Sevinci Paha Biçilemez!

Sizleri de 'başaran' olmaya davet ediyoruz.

HK üyeleri istanbulda buluştu!

Yaklaşık 60 üye bir araya geldik. ilk 50 kişi toplamda 1280 kg. zayıflayarak tarihe geçti...

Zayıflama Kampında Butik Çalışmalar

Hedef odaklı grup çalışmalarımız

Zayıflama Kamp Egzersizleri

Mikro Beslenme ve Turbo ile Arınma

Zayıflama Kampında Bireysel Çalışmalar

Kişiye özel hedef odaklı bireysel çalışmalar