İŞTE GERÇEKLER !

DENİZ K.
Boy: 1,65 İlk kilo: 69 İSTANBUL 10 KG. (RESİMLİ)

   Program sonrası Kilobekçisi Değerlendirme Anketi

1. Kilobekçinizden memnun kaldınız mı?

Evet
Hiç Memnun değilim % 10 -
Pek Memnun Değilim % 30
İdare Eder Diyebilirim % 55
Kısmen Memnunum % 75
Çok Memnunum % 95
Çok Çok Memnunum Hemde % 100
Bence tek kelime ile muhteşem % 100 bile az gelir...

2. Kilobekçimiz soru işaretlerinizi giderdi ve sizi hedefinize yönlendirdi mi?

Evet gerekli yönlendirmeyi yaptı
Hayır yeterli yönlendirmede bulunmadı

3. Kilobekçinizi nasıl tanımlarsınız?

Bilgili
Sabırlı
Pratik
İyi bir dinleyici
Çözüm odaklı
Arkadaş
Lider
İyi bir eğitimci
Empati yeteneği kuvvetli
Başka bir olumlu özellik
Yetersiz

4. Kilobekçiniz sizin için hangisi?

Eğitimci-Danışman
Arkadaş-Yoldaş

5. Kilobekçiliği hizmetini çevrenize önerirmisiniz?

Evet
Hayır
Kesinlikle Şiddetle Öneririm


6. Kilobekciliğinin Online olmasının değerlendirmesi...


Online olması avantajdır
online olması uygun değildir...
Yüz yüze haftada yarım saat konuşmaktansa Online sınırsız desteğin asla kıyası bile olamaz..


YORUMLU ANKETLER...

1. Kilobekciliği Programından memnuniyet dereceniz nedir? Yüzdelik bir rakam verseniz % kaç vermek isterdiniz? ...neden?

Kilobekçiliği programını puanlamam gerekseydi kesinlikle 100 üzerinden 100 verirdim. Programa başlamadan önce bu kadar fayda sağlayacağını ve bende böylesi bir memnuniyet uyandıracağını tahmin bile edemezdim. Bu sadece bir zayıflama programı değil, hiç söylenmese de aynı zamanda bir kişisel değişim ve gelişim programı. Programa katıldığım için, aldığım tüm hizmetler için çok mutluyum. Üstelik yaşamım boyunca bu hizmetleri kısa süreli de olsa yeniden almak ve aynı hoşnutluğu yeniden yaşamak isterim.

2. Kilobekcinizden memnun musunuz ? Yeterli desteği alabildiğinizi düşünüyor musunuz ?

Kilobekçisi-üye eşleştirmesi için size çok teşekkür ediyorum. Yaş, ilgi alanı, bilgi, deneyim, entelektüel paylaşım, benzer karakter özellikleri ve kişilik yapısı itibariyle bana bu kadar uygun bir kilobekçisi atanacağını tahmin edemezdim. Kilobekçim üyeliğim süresince içten ilgisi ve desteğiyle, hem fiziksel değişim sürecime hem de kişisel gelişimime önemli katkılarda bulundu. Kendisine ve size müteşekkirim. İletişimimiz, benim iş programım nedeniyle seyrekleştiğinde ya da onun kısa süreli yoğunluklarında birbirimize maksimum düzeyde anlayış göstermeye çalıştık. Yine de üyeler bu konuda kendilerinde biraz naz yapma hakkı buluyorlar ve kilobekçilerini diğer üyelerle paylaşmak istemiyorlar sanırım. Bir-iki kez ben de bu hakkımı kullandım ve şaka yollu göndermelerde bulundum ama söylediğim gibi bu ilgi ya da destek azlığından değil, uygun zamanların çakışmamasından kaynaklanan, kısa süreli ve tamamen münferit durumlardı.

3. Kilobekçinizi hangi özellikleri ile tanımlarsınız?

Her özelliğin başına "çok" nitelemesi koymam gerekecek ama gerçekten öyle. Eklemezsem ben kendimi eksik tanımlama yapmış hissedeceğim. Kendisi gerçekten çok başarılı, çok beyefendi, çok nazik, çok saygılı, çok bilgili, çok ölçülü, çok entelektüel, çok sabırlı, çok anlayışlı, çok detaycı, çok iyi eğitimci, çok güvenilir, çok özel ve çok dost biri. Böyle bir kilobekçim olduğu için kendimi gerçekten çok şanslı hissettim.

4. Takip Kontrol sistemi yeterli mi ? Daha iyi olması için ne tavsiye ederdiniz?

Takip Kontrol sistemi oldukça detaylı oluşturulmuş. Kişinin günlük yaşamında hem beslenme, hem sosyal, hem duygusal, hem de ruhsal durumlarını derinlemesine takip ve tahlil edebiliyor. Ayrıca kilobekçisinin de günlük değerlendirmelerini çizelge altına not olarak düşmesi güzel bir uygulama ancak keşke o notlar, kalıcı olarak günlük çizelgelerin altında kalabilseler. Ben zaman zaman, özellikle grafiklerde önemli değişiklikler olduğu dönemlerde, takip çizelgeme geri dönüp hem o periyodu incelemek hem de kilobekçimin de o günlere ait notlarını görmek istedim. Ancak onlar hergün güncellendiği için değerlendirmelerle birlikte, o gün verilen önemli bilgiler de silinip gitmişti. Ayrıca sayfaya sonradan eklenen ve üyelerin de değişim sürecini grafiklerle ve nümerik değerlerle ifade eden "Değişim Durumum" bölümü bence çok güzel bir uygulama. Her üye kendi durum değerlendirmesini objektif olarak yapabilir ve hızlı gelişim gösterdiği süreçlerle, değişimin durduğu ya da negatife döndüğü dönemleri takip çizelgesinden detaylı olarak inceleyebilir. Vücudun tepkilerini çizelge ve grafiklerle örtüştürüp kendi vücut profilimizi, bunun hangi fiziksel, sosyal, duygusal sebeplerden etkilendiğini tespit edebilir ve hedefe daha hızlı ve kolay ulaşabiliriz.

5. Kilobekciliği Programı ile Diğer yöntemleri kıyaslayabilir misiniz ?

Kilobekçiliği bence hiçbir yöntemle kıyaslanamaz. Kişiye bu kadar çok destek olunan, beslenme içerikleri ve sağlıklı beslenme yöntemleri üzerinde bu kadar çok bilgi verilen, bilinçlendirilen ve "sağlıklı beslenme" için kalıcı davranış değişiklikleri amaçlanan; aynı zamanda kişinin kilo alma geçmişini inceleyen, sorunun kökenine inen; bunları bulup ortaya çıkararak kilo alma sebeplerini ortadan kaldıran, tüm bunları yaparken de stres yönetimi, sosyalleşme, duygusal ve psikolojik destek, hatta terapi boyutlarında kişiye özel destek verilen başka bir sistem yok. Muadili olmadığı için de başka bir sistemle kıyaslanamaz.

6. Kilobekciliği sistemine katılmaya nasıl karar verdiniz? Neden kilobekciliğini Programını seçtiniz?

Sağlıklı ve kalıcı zayıflama konusunda bilinen tüm yöntemleri denedim. Diyetisyen, spor, pasif jimnastik, mezoterapi, lipoliz, RF+Laser+Masaj, vb. Hiçbirinde istediğim fayda-sonuç ilişkisini elde edemedim. Aldığım sonuçlar ya çok cılız oldu ya da çok kısa süreli. Üstelik her yöntemden sonra birkaç kilo daha aldım. Bilinen yöntemlerle sonuca ulaşamayacağımı farkettiğimde hem çok emek ve zaman, hem de çok para harcamıştım ve sadece 5 kg. fazlam varken, bir de baktım ki artık 15 kg. fazlam var. İşin şakası olmadığını anlayınca, geleneksel yöntemler yerine daha kapsamlı ve tamamen çözüm odaklı yepyeni bir sistem aramaya başladım ve internette tesadüfen "kilobekçiliği" kavramıyla tanıştım.

7. Programa başlamadan önceki kilonuz ve ölçüleriniz ile geldiğimiz noktadaki kilo ve ölçünüz nasıldı ne kadar sürede değişim yaşadınız ?

Programa başlamadan önce kilom 69 küsurlardadı. İlk sekiz günde yaklaşık 2.5 kg. verdim ki bu benim için bir rekordur. Diyetisyen kontrolünde beslenmeme maksimum düzeyde dikkat ettiğim ve düzenli spor yaptığım dönemlerde bile ayda 1 kg.dan fazla veremiyordum. Sonraki dönemlerde kilo verme hızım biraz düşse de 2 ayda 7 kg ve tüm program boyunca 10 kg.dan fazla bir kilo kaybı oldu. Yoğun iş seyahatlerim olmasaydı birkaç kilo daha farkederdi diye düşünüyorum. Yine de geldiğim kilodan ve görünüşümden inanılmaz mutluyum. Göğüs ve karın bölgemdeki incelme 10 cm.i geçti. Vücudum sıkılaştı, cildim canlandı. Şişkinlik hissi tamamen ortadan kalktı. Kendimi çok enerjik, dinamik ve hafif hissediyorum artık. Egzersiz yapmak eskiden benim için bir işkenceyken artık yaşamımın vazgeçilmezlerinden oldu.

8. Kilobekciliği programını yakınlarınıza ve çevrenize önerir misiniz?

Kesinlikle öneririm. Hatta buna başladım bile. Bırakın yakınlarımı ve çevremi, bazen çeşitli yerlerde gördüğüm ve sizin yardımlarınızla sorunlarından kolayca kurtulabileceğne inandığım "hiç tanımadığım" insanlara bile içimde bu programı anlatma ve tavsiye etme isteği uyanıyor. Özellikle gittiğim spor salonunda rahatsızlığı çok ilerlemiş bazı üyeler var ve onları sizinle tanıştırmayı gerçekten çok istiyorum.

9 Kilobekçiliği sistemimizden ileride yeniden yararlanmak isterseniz aynı kilobekçiniz ile mi devam etmek istersiniz?

Bu sorunun cevabını vermekte çok zorlanacağım. Başka bir ankette de soruluyordu ve orada açıklama yapma imkânım olmadığı için soruyu yanıtsız bıraktım. Kilobekçim Alkan Bey'le çok mutlu ve huzurlu bir süreç yaşadım. Daha önce de birkaç kez bahsettiğim gibi kendisinin bana çok önemli katkıları oldu. Sizinle ilerde mutlaka farklı programlarda (kür, detoks, arınma vs.) birlikte olmayı çok isterim. Nöbetçi kilobekçileriyle tüm üyeliğim süresince sadece birkaç kez temasım oldu ve tüm arkadaşlar çok değerli yaklaşımlarda bulundular. Verilmek istenilen mesaj aynı da olsa kişilik, yaş, cinsiyet, vb. sebeplerle üslup, tarz ve yöntem farklıydı. Kimisi daha bilimsel ve akadmeik verilerle durumu açıklarken, biri geçmişten ve deneyimlerden örnek vermeyi, diğeri ise hiçbirşey söylemeden bir hikaye anlatmayı yeğliyordu. Ben bu tarzların hepsinden çok tat aldım. Gelecekte farklı bir kilobekçisiyle bilgi dağarcığıma, duygusal ve düşünsel yaşamıma farklı katkılar olacağına inanıyorum. Yine de Alkan Bey'i ve onun kilobekçiliğini çok özleyeceğimi de biliyorum. Bu "hem yardan, hem serden vazgeçememek" gibi bir durum. Diğer bir çekincem de aynı kilobekçisiyle devam edilmesi durumunda, kilobekçisi geçmişte yaşanılan programa dayanarak, yeni dönemde yeterince detaya girmeyebilir ya da bazı konuları atlayabilir. Oysa kişi yeniden oradaysa ve özellikle yine zayıflama konusunda destek alıyorsa, bazı konular üye tarafından yeterince iyi algılanmamış ya da yanlış uygulanmış olabilir. Farklı kilobekçisi bu detayı farkedebilir ya da farklı bir yöntemle bu durumu değiştirebilir. Düşüncelerim böyle, puanlamamı isteseydiniz, %49 ihtimalle mevcut kilobekçim, %51 ihtimalle farklı bir kilobekçisi derdim. Bu durum yukarıda da özetlediğim gibi kesinlikle Alkan Bey'den ya da onun bir eksikliğinden değil, benim sizin bünyenizdeki bir "rotasyon" a inandığım faydadan kaynaklanıyor.

10. Üstün performans Uzmanı ve Kilobekciliği sistemi kurucusu Halil KARGULU hakkında düşünceleriniz nelerdir? Nasıl değerlendiriyorsunuz?

Anketi son güne bırakmıştım. Saat 24:00 olunca ve benim üyeliğim dolunca hala yazmaya devam edebilecek miyim bilmiyorum ama sizinle ilgili yazmak istediğim çok şey var Halil Bey. Özetlemeye çalışayım. Öncelikle cesur, idealist ve kararlı yapınız için sizi tebrik etmek istiyorum. Bir konuya odaklanmak, bir sorunun çözümü ile ilgili - ki bu insan sağlığını ilgilendiriyorsa tüm toplumu da ilgilendirir - yapılan hataları görmek ve tespit etmek; dünyada eşi benzeri olmayan, çözüm odaklı ve bence %100 memnuniyet sonuçlu yepyeni bir sistem oluşturmak ve bunu mükemmel şekilde uygulamaya koymak hiç de kolay işler değil. Üstelik bütün bu hizmetlerin pek çoğu internet üzerinden verilince hedef kitleniz olan insanlarda ister-istemez bir çekince oluyor. Ayrıca ben sistem içinde bir parça "yeni ürün tanıtımı" ve "satışı" ile ilgili pazarlama faaliyetleri de bekliyordum. Hizmet dağarcığınızda olduğu halde, arkadaşlar yanlış anlaşılır düşüncesiyle bu konulardan bir kere bile bahsetmediler ki bu insanın sisteme olan güvenini perçinleyen bir yaklaşım. Pazarlamaya karşı değilim, hatta benim işimin de bir parçası satış ama yine de tüm sistem çok doğru temeller üzerine oturtulmuş ve arkadaşlar da bunun çok iyi uygulayıcıları. Tabii ki bu da çok özel bir yönetim anlayışının, yani sizin eseriniz. Takım arkadaşlarınız ve sizi yeniden tebrik ediyor; bize bu çözümleri sunduğunuz için bir kez daha gönülden teşekkür ediyorum Halil Bey.

11. Verilen kiloların kalıcılığı ve takip kontrolü için ve sonuçların daha da pekişmesi için her 6 ayda bir kür ( 1 ay ) destek almak ister misiniz? Sizce ihtiyaç varmı en azından bir kaç kür için...

Bu çok güzel bir düşünce, çok faydalı olur düşüncesindeyim. Mutlaka iştirak etmek isterim, dediğiniz gibi hem kalıcılık için hem de sizinle iletişimi ve dostluk bağını koparmamak için.

12. Kilobekciliğinin Online olması faydalı mı? Haftada yarım saat konuşmak mı? Yoksa günde ihtiyaç halinde saatlerce iletişim kurmak mı avantajlı; Oline sistemi nasıl değerlendiriyorsunuz?

Kilobekçiliği programının online olması insanda inanılmaz bir güvence ve destek duygusu oluşturuyor. Program zaten bir diyet programı değil ama yine de bilinmediği için insanda başlangıçta bir çekingenlik hatta uzun süreli olduğu düşünülürse bir korku oluşuyor. Sistem online olduğu için neredeyse uyku saatleriniz hariç her zaman sınırsız hizmet alabiliyorsunuz. Bunu haftada bir ya da onbeş günde bir gittiğiniz diyetisyen vizitelerinin 10-15 dk.sıyla kıyaslarsanız ne kadar yoğun bir yardım aldığınız tartışılmaz. Üstelik buna ihtiyaç duyduğunuzda randevu, trafik, otopark, vb. ile uğraşmanızın hatta nerede ne yapıyor olduğunuzun bile bir önemi yok. Bu kadar konforlu bir hizmet anlayışı, bu sistemi özel kılan en önemli sebeplerden biri bence.

13. Kilobekciliği ücretleri; hizmet yoğunluğu, kalitesi ve anlayısı ile kıyasla pahalı mı yoksa; hayatı neniden yaşamak, belkide yeniden doğuş anlamında bir yaşam için verilen hizmet bedeli için çok uygun diyebilir miyiz?... Maddi karşılığını ve üyelik ücretlerini neye göre kıyas yapmalıyız?

Kilobekçiliği ücreti Türkiye koşullarına göre başlangıçta insanı tedirgin eden bir tutar ancak güzellik salonlarındaki cihazlara, tanınmış diyetisyen vizitelerine, akupunktur seanslarına, zayıflama ve detoks merkezlerine ödenen astronomik tutarlar düşünüldüğünde oldukça makul bir tutar. Üstelik diğer hiçbir yöntemde bu kadar kişiye odaklı ve yoğun bir hizmet anlayışı yok. Üyelik programı sonunda kişinin geldiği nokta, bir kişisel gelişim programıyla, bir terapistle, bir diyetisyen ve bir estetisyenle gelinebilecek faydalar toplamından çok daha fazla. Ücreti böyle değerlendirdiğinizde ise belki onda biri kadar bile değil, ayrıca bunun bir de manevi boyutu var ki, o hiçbirşeyle ölçülemez.

BAŞARI MEKTUBU İÇİN

http://www.vucudunsifresi.com/tr-tr/yorumlar.asp?RecID=413

Lütfen Tıklayın...

Sağlıklı kilo vermek ve kalıcı zayıflamak için online Kilobekçiliği sistemini detaylıca incelemelisiniz.


ETİKET: en etkili zayıflama sistemleri, zayıflama diyetleri, sağlıklı zayıflama diyeti, zayıflama diyet , başarılı diyetler, diyet zayıflama başarı, diyetle zayıflama, diyetle zayıflayanlar, en etkili diyetler, sağlıklı kilo verme diyetleri, kalıcı zayıflama diyetleri, sağlıklı kilo verme diyetleri, nasıl zayıfladı, nasıl zayıfladılar, zayıflayanlardan hikayeler, hızlı zayıflama diyetleri, gelişerek zayıflama, gelişerek kilo verme, sağlıklı ve kalıcı zayıflama, zayıflama başarıları, kilovekçiliği zayıflama başarıları, kilobekçiliği ile zayıflayanlar, nasıl zayıflayabilirim, kısa zamanda zayıflamak, kısa zamanda hızlı kilo vermek, kısa dönemde kilo vermek, en başarılı zayıflama sistemi, hızlı zayıflatan sistem


« Geri