İŞTE GERÇEKLER !

BAHRİYE Ç.
17 KG ZAYIFLAMA Belden 20 CM Basen 15 CM Göğüs 19 cm İNCELME

 

 

 

İsim-                    Soyisim :                

Bahriye Ç   -  İSTANBUL

Yaş - Boy - İlk Kilo :  

40 - 1.65 - 102

Öğrenim Durumu :

Üniversite

Meslek :

Finans - Muhasebe

 

 

 

İlk-Son Kilo ve cm Farkları

17 kg

Bel      
20 cm   

Basen     
15 cm     

Göğüs     
19 cm     

Toplam Başarı Oranı (V.A. %' si)

16.67

18.69

12.00

15.70

 

GENEL DEĞERLENDİRME

 

Günlük Kilo Kaybı

0.37

 

 

Aylık Ortalama Kilo Kaybı

11.09

Aylık V.A. %' si

10.87

                        Program Sonrası Doldurulan Yorumlu  Anketler


1. Kilobekciliği Programından memnuniyet dereceniz nedir? Yüzdelik bir rakam verseniz % kaç vermek isterdiniz? ...neden?


HİÇ TAHMİN ETMEDİĞİM DERECEDE Bİ MEMNUNİYET VAR.BİLDİĞİM BİLMEDİĞİM HER KONUDA DEĞİŞTİM.YAŞAM TARZIM, HAYATA BAKIŞ AÇIM HERŞEYİM DEĞİŞTİ.SON DERECE OLUMLU DEĞİŞİMLER BUNLAR.RUHUN TAM DOYUMA ULAŞMASI BU OLSA GEREK, ÇOK MUTLUYUM.SANKİ HERŞEY KENDİLİĞİNDEN GELİŞTİ, BENİ İÇİNE ÇEKTİ VE MÜKEMMEL İŞLEYEN SİSTEMİN İÇİNDE BİRDEN VAROLDUM GİBİ GELİYOR.


2. Kilobekcinizden memnun musunuz ? Yeterli desteği alabildiğinizi düşünüyor musunuz ?


HEM DE ÇOK.MÜKEMMEL BİR İNSAN.KENDİNİ ÇOK İYİ YETİŞTİRMİŞ.ALLAH SAĞLIKLI VE HUZURLU UZUN ÖMÜRLER VERSİN.BU DÜNYA İÇİN ÇOK GEREKLİ BİR İNSAN.


3. Kilobekçinizi hangi özellikleri ile tanımlarsınız?


DÜRÜST, SAYGILI VE MÜTEVAZİ.AYNI ZAMANDA YERİ GELDİĞİNDE KIRMADAN UYARICI VE SAĞLAM DESTEKÇİ.GÖREVİNİN BİLİNCİNDE AMA GÖREV EDASIYLA DEĞİL DOSTANE TAVIRLARIYLA İŞİNİ MÜKEMMEL YAPAN BİR YAREN ADETA.


4. Takip Kontrol sistemi yeterli mi ? Daha iyi olması için ne tavsiye ederdiniz?


DAHA MÜKEMMEL Bİ SİSTEM DÜŞÜNEMİYORUM.HERŞEY DÜŞÜNÜLÜYO VE HER TAŞ GEDİĞİNE MÜKEMMEL OTUTTURULMUŞ, KOALİSYON SÜPER İŞLİYOR.


5. Kilobekciliği Programı ile Diğer yöntemleri kıyaslayabilir misiniz ?


DİĞER YÖNTEMLER, MADDİ ÇIKARLAR DOĞRULTUSUNDA HERBİR MADDE SINIRLI VE KISITLI HİZMET ANLAYIŞI MADDİYATA BAĞLI OLARAK DEVAM EDEN GELİP GEÇİCİ HEVESLER ÜZERİNE KURULMUŞ.NE KADAR PARA O KADAR MASAJ, NE KADAR PARA O KADAR İLAÇ, NE KADAR PARA O KADAR DİYET LİSTELERİ.BİREBİR İNSANLARLA DİYALOG VE GÖRÜŞME HALİNDE OLDUKLARI HALDE ÇIKAR GÖZETEN ELEMANLAR VE UZMANLAR EŞLİĞİNDE SÖĞÜŞLEME OPERASYONU İÇİNDELER.


6. Kilobekciliği sistemine katılmaya nasıl karar verdiniz? Neden kilobekciliğini Programını seçtiniz?


TAMAMEN BİR TESADÜF.ÖNCE ÖNYARGI İLE TELEFON ETTİM, SONRA TELEFONDAKİ SES TONU VE SEDEF HNM IN POZİTİF ENERJİSİ BENİ ÇOK ETKİLEDİ.BAŞKA BİR GÖZLE SİTEYİ İNCELEDİM VE DİDİK DİDİK HERŞEYİ OKUDUM.SONRASINDA KİTAP VE SEÇİM KAÇINILMAZ OLDU.


7. Programa başlamadan önceki kilonuz ve ölçüleriniz ile geldiğimiz noktadaki kilo ve ölçünüz nasıldı ne kadar sürede değişim yaşadınız ?


04/03/2009: 102 KG.BEL:107CM. BASEN:125 CM.GÖĞÜS:121 CM.
16/04/2009: 88 KG. BEL: 87 CM. BASEN: 110 CM. GÖĞÜS: 102 CM.
43 GÜNDE 14 KG. 20 CM 15 CM 19 CM


8. Kilobekciliği programını yakınlarınıza ve çevrenize önerir misiniz?


HERKESE ÖNERİYORUM, DÜŞMANIM BİLE OLSA ÖNERİRİM.İNSANLIK ADINA YAPILACAK EN DOĞRU ŞEY OLUR ÇÜNKÜ.


9. Kilobekçiliği sistemimizden ileride yeniden yararlanmak isterseniz aynı kilobekçiniz ile mi devam etmek istersiniz?


TABİKİ İSTERİM.ANCAK TÜM OMDER AİLESİNE İNANIYORUM VE GÜVENİYORUM.


10. Üstün performans Uzmanı ve Kilobekciliği sistemi kurucusu Halil KARGULU hakkında düşünceleriniz nelerdir? Nasıl değerlendiriyorsunuz?


ÇOK ZEKİ ARAŞTIRMACI VE DAHİYANE BİE BULUŞ SAHİBİ.DİSİPLİNLİ VE ÇALIŞKAN.AYNI ZAMANDA DUYGU YÜKLÜ VE YÜREĞİ İNSAN SEVGİSİ İLE ÇARPAN BİR İNSAN.BU İŞ SEVMEDEN YAPILAMAZ, YAPILMASI DÜŞÜNÜLEMEZ.


11. size göre ve bugüne kadar yaşadığınız tecrübeler doğrultusunda Kilobekciliği nedir? Sizin için neyi ifade ediyor ve hayatınıza ne gibi katkıları
oldu ? ( detaylı hikayeniz)

 

YAŞAMIN KIYISINDA OLAN YAŞAYAMAYIP DA SADECE UZAKTAN SEYREDEN KENDİ KABUĞUNA ÇEKİLMİŞ A-SOSYAL İNSANLARA KURTARICI BİR MELEK.İNSANA KENDİ HAYATINI KENDİ KAZANMIŞ GİBİ DOYA DOYA YAŞAMA İMKANI BAHŞEDİYOR.VE BUNU SEN YAPTIN, KENDİ BAŞARIN KENDİNLE GURU DUYMALISIN DİYE EMPOZE EDİYOR.
AKIL ALMAZ BİR MANTIK VE İŞLEYİŞLE RUHU TAM DOYUMA ULAŞTIRIP KAYBEDERKEN KAZANDIRIYOR.KİLO KAYBEDİYORSUNUZ.BEDENİNİZİ VE İHTİYAÇLARINI ÖĞRENİYORSUNUZ.BİLİNÇLİ TÜKETMEYE BAŞLIYORSUNUZ VE ARDINDAN BAŞARI GRAFİĞİNİZ KENDİLİĞİNDEN YÜKSELİYOR.YAŞAM KALİTENİZ ARTIYOR OH BE DİYORSUNUZ İNANILMAZ BİR MUTLULUK VE İNANILMAZ YAŞAM ZEVKİ.GERÇEKTEN KAYBEDERKEN KAZANDIRIYOR.SADECE KİLOLARINIZ GİTMİYOR, YALAN YANLIŞ BİLDİKLERİNİZ, KÖTÜ ANILAR, ESKİ XXXL GİYSİLER, KARANLIK VE YALNIZ SABAHI OLMAYAN UYKUSUZ GECELER VE DAHA NELER NELER HAYATINIZDAKİ TÜM OLUMSUZLUKLAR UÇUP GİDİYOR.SİZE KOSKOCA YAŞANILASI VE TAM DOYUMLA YAŞAMA SEVİNCİNDE YENİ BİR HAYAT KAZANDIRIYOR.

 

12. Vücudun Şifresi Kitap Yorumu


Ümidimi yitirdiğim sırada karşıma çıktı, başka kaybedecek bişey olmasa gerek diye düşündüm.önce sanki hepsi bildiğim okuduğum şeylermiş gibi geldi ama öyle ustalıkla yazılmış kelimeler o kadar ince detaylarla bezenerek döşenmiş ki beynimde olması gereken yerlere oturdular adeta.kendini olduğu gibi kabul etmek istemeyen tek varlık insandır.şahsımda farkındalığımın geliştiğini farkettim.ne kadarı benim hayatım, ne kadarı başkaları için yaşanmış, başkaları yaşamış benim yerime. aynadakinin ne kadarı benim, ne kadarı aynadakilerin.kendimi düşünüyorken buldum, bazı şeyleri ben keşfetmişim gibi geldi.kendi kendime teoriler yarattım zamanında ünlü bilgelerin söyledikleri canlandı hafızamda. başarı ulaşılması gereken bir sonuç değil, sürekli gelişen bir çalışmadır.inanç görmediğimize inanmaktır.bunun mükafatı da, inandığımızı görmektir..kararlılık insan ifadesini uyandırma zilidir.sizler bekçi değilde beyinde ifade uyandırma mekanizmasını uyaran alarm gibisiniz.ve o alarmı insanın ömrünün sonuna kadar kurup çalışması için zemin hazırlıyorsunuz.ve tıkır tıkır çalışıyor.çünkü insan iradesi uyarıyı aldığında doğru algıları harekete geçiyor doğru zaman da doğru miktarda doğru besinleri tüketmeye alışıyor.iyi bir başlangıç yarı yarıya başarı demektir.kitabınız gerçekten iyi bir başlangıç bizler için.yarın aynadakinin nasıl bir görüntüye sahip olacağı bugünkü kararlılığım ve yardımlarınız sayesinde bugünkü yansımasından daha zarif olacağına yürekten inanıyorum.çünkü sonuçlar ancak stratejiniz kadar iyidir.

Stratejinize güveniyorum.yaratıcılık,kararlılık,inanç,güven,hakimiyet gibi olgular gelişmeye başladı arkadaş toplantılarında vaazlar vermeye bile başladım.ilk kural insanın kendi bünyesinde olup bitenlerin bilincinde olmasıdır.sözü beni çok etkiledi.çözüm ise muhteşem; kendi dinamiklerimizi harekete geçirip, vücudumuz ve beynimiz kontrolünde soruna çare aramak.kontrol ayar mekanizması sizin sayenizde güçlenecek ve alarm mekanizması ile iradenin zilini çalarak uyarılacağız.....sonra da gelsin bilinçli tüketim...gelsin sağlıklı yaşam...gelsin hareketlilik....ve......ince zarif bir beden....,işte şimdilik bunlar yazacaklarım.ilerleyen zamanlarda yine yazmak isterim.çünkü dürtülerim arttı, birşeyler öğrendiğimin ve daha önceden bildiğim şeylerin farkındalığına vardığımı hissediyorum....emeğinize, yüreğinize, dostluğunuza sağlık....

sevgilerimle....

 

 

« Geri