İŞTE GERÇEKLER !

2 Ayda 21 Kilo Verme Başarısı, Zayıflama Kampı!

- Sibel Yavuzkan ben. Bugün 2 aylık sürecimi tamamlamış bulunuyorum. 21 kiloluk bir hafiflemeyle buradan çıkıyorum.

Halil Kargulu : Sibel taa Fransalardan geldin, bir anlatır mısın? Fransa'lardan burayı nasıl buldun?

- İsteyince bulunuyormuş. İstedim, araştırdım ve buldum. Kesinlikle tercihimden pişman değilim. Burası doğru yer.

Halil Kargulu: Zayıflamak isteyip de böyle yatılı bir yerde 5-10 gün bile kalamam diyen bir insan nasıl 2 ay kaldı? 2 ay çok uzun bir süre değil mi senin için?

- Kalınıyormuş. İnsan kendini güvende hissedince, birileri sizin halinizden anlayınca, birileri size yardımcı olmak isteyince kalınıyormuş. 2 ay da 5 ay da kalınıyormuş.

Halil Kargulu: Sen kaç kilo geldin ki? Şimdi incecik görünüyorsun.- Ben 84 kilo geldim ve 63 kiloda gidiyorum. 21 kilo verdim.

Halil Kargulu: Valla 21 kilo ortalamalarımız içinde mükemmel bir kilo, sen ruhundan kaç kilo verdin? Ruhun sanki çok daha fazlasını vermiş gibi.- Ruhumdan verdiğim kilo sayılamaz. Çok fazla!

Halil Kargulu: Kamp ortamı, sadece zayıflama merkezi, spor yapmak, az yemek olarak algılanır. Zayıflama merkezi böyle midir? Az yedim çok spor yaptım diyerek mi kilo verdin?-Kesinlikle öyle değil. O işin %10'u bile değil. Geri kalan kısmı hep beyinde bitiyor, beyinde başlıyor. Vücudun çalışmadığı kadar beyin çalışıyor burada.

Halil Kargulu:  Evet beyin çalışıyor. Çok güzel yorumladın, valla biz bile böyle yorumlayamazdık. Peki beyin çalışıyor derken bir bütün içinde hareket etmek, bütünün parçalarını tamamlamak, gelişerek değişim eğitimleri içerisinde kendini bulmak adına mı bunları söylüyorsun?- Ben kendimi zaten burada bulduğumu düşünüyorum, hocalarımız olsun, yardımcılar olsun herkes burada çok yardım ediyor ve kendimizi bulmamıza gerçekten en iyi koşullarda yardımcı oluyorlar.

Halil Kargulu:  Peki yani insanların kilo sorunu yok diyoruz ya 100 kilo 150 kilo insanlar olabilirler ama farklı sorunlarının sonucu yaşarlar. Senin için de... Geldiğinde kendini kilolu görüyor olabilirsin ama kilo sorunun var mıydı?- Bana göre vardı.

Halil Kargulu:  Bedensel olarak vardı, şuan onu da verdik. Artık ruhsal olarak da çok farklı bir noktadayız. Geldiğin noktada geleceğinden şüphen var mı? Hiç kilo alırım endişen var mı şuan?- İlk geldiğimde vardı artık yok. Kendimi güvende hissediyorum.

Halil Kargulu:  Zaten 9 ay 10 günlük bir sürecin içerisindesin. Sadece kampı 2 aylık bir program olarak, Fransa'dan gelmiş olman, okuluna geri dönecek olman dolayısıyla bu süreyi tamamladık ama asıl mesele, eve gittiğinde de uzaktan eğitim sistemleriyle senin sürecini destekleyeceğiz. İdeal kiloda olsan bile, farkındalık yaşamak, kendi gerçeklerini keşfetmek için de 9 ay 10 gün boyunca bu sistemin içinde yer almaya devam edeceksin.- Aynen. Benim sürecim aslında 2 ay değil 9 ay 10 gün herkes gibi.

Halil Kargulu:  Buraya gelen herkesin süreci de en az 9 ay 10 gündür. Kamp süreleri belki 1-2 ay olabilir. Dün 1-2 arkadaşımızı daha gönderdik. Biri 4 ay biri senin gibi, aynı gün gelen 2 aylık bir arkadaşımızdı. O da 21-22 kilo kadar zayıflayıp gitti. Diğer arkadaşımız 40 kiloya yakın zayıflayıp gitti ama her biri sadece nefes almak için kendi evlerine döndüler. Kendi ev şartlarında uzaktan eğitim sistemlerinde yine değişmeye, gelişmeye aynen devam edecekler. Senin gibi...- Bedenimiz uzaklaşabilir ama ruhumuz burada kalıyor bence.

Halil Kargulu:  Kesinlikle! Bize gerçekten pozitif enerji kattın çünkü sende çok farklı bir pozitif enerji var. Gülümsemenle bizim motivasyonumuzu arttırdın. Biz de elimizden geldiğince ekip olarak sana yardımcı olmaya çalıştık ama gerçekten sen de bence bütün yapmaya çalıştığımız destekleri hak ettin. Onun için biz sana çok teşekkür ediyoruz.- Ben size çok teşekkür ederim. Şimdiki halimin büyük bir kısmını size borçluyum.

Halil Kargulu:  Artık kendi çabalarınla olduğunu da biliyorsun. Dolayısıyla tabi ki yol gösterdik, rehberlik yapmaya çalıştık ama sen de emek harcadın, kendini geliştirmek için gayret gösterdin. Onun için biz seni ayakta alkışlıyoruz. Teşekkür ediyoruz!-Teşekkür ederim.

Halil Kargulu:  Sana iyi yolculuklar diliyorum. Buradan Fransa'ya kucak dolusu sevgiler...Fransa'daki kilo sorunu yaşayan herkesi kampımıza bekliyoruz.- Evet. HK Performans doğru yer.

Halil Kargulu:  Teşekkür ediyoruz.
- Ben teşekkür ediyorum.

S.Y
Açıklama :


Kilolu olmak kader değildir! Halledilemeyecek bir problem hiç değildir. Yılların tecrübesi, imza atılan başarıları, bilgi, gözlem ve birikimiyle HK Performans olarak biz sizlerin kilolu olma nedenlerinizi ve KİLO PSİKOLOJİSİNİ çok iyi biliyor, sizi anlıyor, dinliyor ve destekliyoruz. Hakkınızda geniş veriler toplayarak, sizinle yüzeysel değil, derinden ilgilenerek problemi kökünden çözmekte iddialıyız. Yani ruhen ve bedenen gelişerek değişim eğitimleriyle, çok güçlü motivasyon ve takip- kontrol mekanizmaları ile, Tıbbı antrenman ve Fitness eğitmenleri gözetiminde çok yönlü bireysel ve grup çalışmaları ve daha fazlasıyla mutlak başarı olan KALICI ZAYIFLIK için en doğru ve alternatifsiz, tek adres HK Performans'tır. Tam Teslimiyet, Samimiyet ve Güvenle ''HK'' kapısını çalan hiç kimse yarı yolda bırakılmamıştır. Süreklilik için çok GÜÇLÜ MOTİVASYON, TAKİP - KONTROL ve TESLİMİYET olmazsa olmazdır. Kalıcılık ve ruhunuzdaki ağırlıklardan kurtulmak için GELİŞEREK DEĞİŞİM Eğitimleri, Bedensel Sıkılaşmayı- İncelmeyi destekleyen masaj ve Fitness programları, Doğa ile iç içe bir yaşam için her gün farklı bir parkur uygulamaları, Eğlenceli sohbetler, canlı müzik performansları ve FİZİKSEL AKTİVİTE çeşitliliği ile HK çatısı altında bulunduğunuz sürede imkansız diye bir şey yoktur. Bunun en somut örneğini alt tarafta üye başarılarımızın vidyolarını izleyerek sizler de görebilirsiniz. Unutmayın...!

Doğru Kapıda Doğru Anahtarlasınız!
 

Bizi Facebook Adresimizden takip edebilirsiniz: www.facebook.com/HK.Performans

 

« Geri