İŞTE GERÇEKLER !

2 Ayda 32 Kilo ZAYIFLAMA Başarısı!


 

Halil Kargulu : Evet bugün aramıza Erkan arkadaşımız katıldı. Bugün 12 Mayıs 2015... Hoşgeldin Erkan.

- Hoşbulduk.

Halil Kargulu : Neler düşünüyorsun? İlk gün, ilk heyecan... Burada olmanın heyecanını anlatır mısın?

- Burası umduğumdan daha güzel bir yer, böyle olacağını beklemiyordum açıkçası burada hiç sıkılacağımı sanmıyorum. Burada baya eğleneceğim.

Halil Kargulu : 2 ay birlikte olacağız. Bu 2 ayda hedeflerimiz nasıl?

- 134 kiloyum, 95'e falan düşmeyi düşünüyorum.

Halil Kargulu : 3 haneden aşağı ineceğiz bir kere o kesin de nereye ineceğiz, bakacağız. 95 görene kadar gitmek yok. Peki burada olmana neden olan dış faktörleri şöyle kısaca değerlendirebilir miyiz?

- Kilonun rahatsız etmesi, ailemin baskısı vardı. Buraya gelme nedenim biraz da kendim için, sağlığım... Çünkü kilo baya rahatsız ediyor.

Halil Kargulu :Hadi bakalım. Güzel şeyler başaracağız. Biz sana inanıyoruz, azimlisin, kararlısın. Eksik olan parçalar var onları da biz tamamlayacağız. Çok güzel bir sonuç alacağız. 2 ay sonra bizi görenler şaşıracak. Ben buna inanıyorum, sen?

- Ben de inanıyorum!

Halil Kargulu : İyi hadi bakalım, güzel işler başaracağız. Üyeliğin hayırlı, uğurlu olsun.

- Sağolun..

Açıklama:

(Erkan 135,4 kilo ile HK ailesine katıldı. Yakın çevresi 1 hafta zor dayanır diyordu... Eğlenerek, güle oynaya... GELİŞEREK adım adım... Her gün YENİDEN, YENİDEN... HEDEFİ düşünerek, yaşayarak... Bazen SAHİLDE, bazen DOĞADA, bazen SALONDA... Çok renkli menülerle... PERFORMANS ANTRENMANLARI ile... Bazen Voleybol turnuvası... Bazen çılgınlıklar yaparak... Bazen DÜŞÜNEREK... Ama her zaman KEYİF alarak... PLATES-ZUMBA bile yaparak... Tuttuğumuz balıkları yiyerek... Günlük aktivitelerde HEDEFİ unutmadan... Kavundan, karpuzdan pasta yaparak... Her şeyin ilkini HK'da deneyimleyerek... Kısaca ZAYIFLARKEN, hayatın farklı renklerini UNUTMADAN... HK PERFORMANS ile 2 ayda tam 32 KİLO ZAYIFLADI! )


Kalıcı Zayıflama ve daha fazlası nasıl oluyor dediğinizi duyar gibiyiz. İşte bu noktada başaran üyelerimizin deyimiyle '' Anlatılmaz, Yaşanır!''  diyoruz.

Siz de bedeninizden kiloları, ruhunuzdan tonları vermek istiyorsanız daha fazla vakit kaybetmeden HK'nın çalışmalarını takip ediniz. Teslimiyet ve sabır bilinciyle ideal kiloya kavuşmak artık hayal değil!

GELİŞEREK DEĞİŞİM Eğitim uygulama ve güçlü takip-kontrol sistemleri ile HK Performans her zaman alternatifsizdir!

 İdeal Kilo Özgürlüğümdür, Özgürlük İçin HK Performans!

Hızlı ve Kalıcı Zayıflama Başarısı!

Bizi Facebook Adresimizden takip edebilirsiniz: www.facebook.com/HK.Performans

 

« Geri