İŞTE GERÇEKLER !

Yeni Nesil Uzaktan Eğitim Sisteminde 20,7 Kilo Zayıflama Başarısı!

Evli, Mutsuz, Yalnız...

Herkese kocaman bir merhaba. 1979 doğumlu 2 çocuk annesiyim.
Neden mi buradayım? Işığımı arıyorum (: Yıllardır dipsiz ve karanlık bir kuyunun içinde eşimin ve kızlarımın ihtiyaçlarının arasında kaybolmuştum. Bu kayboluş beni fazlasıyla yormuş tüketmişti.Tazelenmeye, algılarımı, hayata bakışımı değiştirmeye ihtiyacım vardı. Bunları başaramazsam eşimi değiştirmem gerekecekti  (: Evli, çocuklu, mutsuz, yalnız bir zavallıydım. Kendime acır haldeydim. Benim için emek harcamayan, beni görmeyen, hiçbir çabamı takdir etmeyen kocamla tek ortak noktamız kızlarımız olmuştu. Bu denli yalnızlık beni öfkeli biri yapmış ruhumda derin yaralar açmıştı. Böylesine kaybolup gittiğim günlerde sizin Online Zayıflama Sistemi üyeniz olan bir arkadaşımın gözlerinde aradığım ışığı gördüm.

Çok mutluydu. Ben de mutlu olmak istiyordum ve "bunun sırrı ne?" diye sordum. Bana o online zayıflama sisteminden bahsetti. Baştan sonra nasıl gelişip değiştiğini anlattı. Aradığım ışığın yandığını görmem peşinden gitmeme yetti ve bugün buradayım. O ışığın kapısı size açılıyordu.Canım Kilobekçimin ilk merhabası 8 Aralık kızımın doğum gününe geldi ve 8 Aralık benim de YENİDEN DOĞUŞUM olarak takvimdeki yerini aldı.

İlk zamanlar Kilobekçimle aramızda hanımla, sizler, bizler havalarda uçuşuyordu. İstediğim samimiyeti kuramıyor, ön yargılarımı kıramıyordum. Bu dönemde online zayıflama sisteminin beklentilerimi karşılamayacağını düşünerek ayrılma kararı verdim. Henüz yolun çok başındaydık ama benim "canım" benden vazgeçmedi. Tam da o gün çalan telefonun diğer ucunda sıcacık sesiyle "merhaba" diyordu. Hissettiklerimi açıkça söylerken, sabırla dinledi beni. Konuşmanın sonunda "Beni değiştir ama sistemden ayrılma bu dönemlerle yüzleşmen gerek ve geçecek" dedi.Ben daha online zayıflama sistemine, Kilobekçime güvenemeyip, vazgeçmenin eşiğinde olduğum günlerde 1.ayımız su gibi akıp gidiverdi. Kararımı netleştirecek olduğum hafta sonu tatilinde küçük kızım "Anne sen ne güzel bir anne oldun artık hiç kızıp bağırmıyorsun" dedi. Bu cümle benim fark edişlerimin başlangıcı oldu. Zihnimde yolculuğa çıktım. Artık o kararlık, dipsiz kuyuda değildim. Kendimi oldukça keyifli hissediyor ve gülebiliyordum. Bunlar geçen 1 ayda ben farketmeden nasıl olmuştu? Üstelik bonus olarak da 10 kilo vermiştim.

Beni uykumdan uyandıran bu fark edişten sonra yola meleğimle devam kararı verdim. Çok garip, sorunlar hala tazeliğini koruyor ama ben öfkelenmiyordum. Bir gün yürüyüşteyken Kilobekçimle sorunlarımla ilgili yazışıyorduk. "RAHAT OL, BEN SENİ ANLAYANIM" diye yazdı. Bu cümleyi okuduğum an da huzuru iliklerimde hissettim ve kalabalık bir caddede ağlamaya başladım. Elimde değildi. Çünkü bu cümleyi daha önce hiç duymamıştım. Kimse beni anlamayı denememişti. Bu cümle ile TESLİMİYETİM başlamış oldu.  Dostlarım, sevdiklerim benim için çok kıymetliydi. Şimdi ise bir anlayanım, beni beklentisiz sevenim vardı ve o herkesten daha kıymetli olmalıydı. Kendime inanmasam da meleğim için başarmalıydım.

Canım Kilobekçimin çabalarıyla inişler son bulmuş, tırmanışa geçmiştik. Üçüncü ayın ortalarına HEDEF kilomuzu yakalayıp 20 kilo verdik (: Sisteme giriş amacım olmayan kilolarım gitmiş olsa da, ruhumdaki değişim tamamlanmamıştı. Sürecimi uzatma kararımın ardından meleğim benim her şeyim oldu. Şu an yüreğimin tam ortasına bağdaş kurup oturmuş halde (: Gözümün gördüğü her güzelliği onunla paylaşmak istiyorum. Bu nasıl bir şey böyle. Adını koymayı hala başaramadım. Tanımadan, görmeden, dokunmadan bu denli sevilebilir mi? Yaşayarak öğrendim ki sevilirmiş.

Canım meleğim senin rehberliğinde içime hapsolan BEN gün ışığına kavuştu. Ruhumu, bedenimi keşfetmeye başladım. Yıllarca somurtmuşum. Oysa gülmek ne de yakışıyormuş. Bedenime yakıştıramadığım kıyafetler gibi, çok sevememe rağmen boynuma da kolye yakıştıramazdım. Bugün koleksiyon yapacak kadar çok kolyem var (: Kiloluyken içeri girmeye utandığım mağazalarım vitrinlerine bakarak iç geçirir, bununla avunurdum. Bugün o mağazaların kapısından gururla giriyorum. Satış görevlisine bedenimi bilmediğimi söylediğimde ise önce beni baştan aşağı süzüyor ve elinde 38 bedenle gelerek "tam size göre, buyurun deneyin" diyor. İşte tem o an da içimde tarifi imkansız bir bayram coşkusuyla dalgalanıyor.

Unutmadan; artık eşimi değiştirmeye gerek kalmadı. Her şey yolunda. Meleğim, Kilobekçim "sen değişirsen, dünyan değişir" demişti ya tam da öyle oldu. Her şey değişti. Önceden onu kırmamak adına, isteklerine gönülsüz de olsa boyun eğen "BEN" gitti, yerine düşüncelerini net olarak ortaya koyan, hissettiklerini söyleyen "BEN" geldi. İyi ki geldi (: Böylesi daha güzel.

Meleğim, canım sana olan sevgimi birçok kez dile getirdim elbet ama birde buradan yazarak herkese haykırmak istiyorum. Sen benim ışığım oldun. Beni bana, huzuru ve gülümsemeyi aileme kazandırdığın için sonsuz teşekkürler. Hepiniz sevgiyle kalın.

Evli, Mutlu, Çocuklu...

Y.S
 Açıklama:

Online Zayıflama Sistemiüyemiz olan Y.S. bizimle birlikte çıktığı bu yolda; kendi potansiyelinde ve belirlediği HEDEF doğrultusunda ideal kilosuna kavuşarak adını BAŞARAN listemize yazdırmıştır. Y.S.'ye süreci boyunca göstermiş olduğu TAM TESLİYET, azim ve başarısı için çok teşekkür ediyoruz. 

Sizlerde virüslü düşüncelerinizden arınarak, sağlıklı ve kalıcı şekilde zayıflamak ideal kiloda bir yaşamın kapılarını aralamak istiyorsanız Zayıflama Kampımız ya da Online Zayıflama Sistemimiz hakkında bilgi edinin.

HK Performans ayrıcalıklarından yararlanan kimse şimdiye kadar pişman olmadı. Burada zoraki diyet yok, rejim yok! Sizleri çok iyi anlayan ve kilo psikolojisine derinden değinen uzman kadromuz ve eğitmenlerimizle başarıya adım adım ilerleyecek GELİŞEREK ZAYIFLAYACAKSINIZ!

HK Performans... Sizi Geliştirir ve Değiştirir... 

 

« Geri