İŞTE GERÇEKLER !

Yeni Nesil Uzaktan Eğitim Sisteminde 32 Kilo Zayıflama Başarısı!

Mutsuz, güvensiz, çaresiz olarak başladığım Yeni Nesil Uzaktan Eğitim Sistemine 32 kilodan kurtulmuş olarak bugün veda ediyorum. Hayatımda ne değişti aslında hiçbir şey… Hayatım aynı, değişen sadece ben… Onun içinde her şey güzelleşti. Hayatta kendim için yaptığım en güzel şey buraya gelmekti. Bir “merhaba” ile başladı Kilobekçimle taşınmamız. Başlarda sadece kilo üzerine odaklıydım. Zayıflayacağım zayıflayacağım ama sadece tartıda eksiler görmek yeterli değilmiş yıllarca yaptığım hata bu zaten yemeyerek kilo ver. 10 kilo 2 ay sonra al 15 kilo işte tam bu mantıktan çıkarttı Kilobekçim beni. Anlattı bıkmadan tekrar tekrar rahat olmayı, hayatta yemekten daha güzel şeylerin olduğunu, az yiyerek de yaşamın sürdüğünü, aslında kendim istediğim sürece hiçbir şeyin imkansız olmadığını.

Kilobekçim benim için iyi bir dinleyici, yol gösterici, yüzümü güldüren, sır saklayan, çözüm arayan, kendimi bana değerli hissettiren, dost, arkadaş, psikolog...

Ben çok çok keyifli zaman geçirdim. Burada geçen zaman içinde de beni mutsuz eden kilolarımdan kurtuldum, önyargılarımdan kurtuldum iyi ki gelmişim iyi ki tanımışım Kilobekçimi… 
Sonsuz teşekkürler kendimi bulmaya yardımcı olduğun için…

A.D

 

hk performans

AÇIKLAMA

Web tabanlı Online Kilobekçiliği Sistem üyemiz olan A.D'ye süreci boyunca göstermiş olduğu tam teslimiyet, başarı ve azim için çok teşekkür ediyoruz.

Üyemiz sistemimize başladığı zaman duyduğu heyecanı hiç kaybetmemiş ve Kilobekçisine olan güveni ve tam teslimiyeti sayesinde, 99 kilo olarak başlamış olduğu zayıflama sürecinde 32 kilo vererek ideal kilosu olan 67 kiloya ulaşmıştır. Bununla birlikte 3 bölgede, vücudunda hiçbir sarkma olmadan 66 cm incelme başarısı göstermiştir.

Siz de üyemiz gibi kalıcı zayıflamak ve ideal kilonuzda sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralamak istiyorsanız daha ne bekliyorsunuz?

Sizlerin kilo psikolojisini çok iyi anlayan uzman kadromuz ve eğitmenlerimizle, ruhunuzdan tonlarla kilo verecek, bunun bedeninize nasıl yansıdığına şahit olacaksınız.

İdeal kiloda özgürce bir yaşam için; HK PERFORMANS!

Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim...

HK Performans sizi geliştirir- değiştirir - zayıflatır!

 

Detaylı bilgi almak için bize yazın, sizi arayalım!

« Geri